Witaj w Klinice WODNA25 w Łodzi

Migrena

Tworząc Klinikę WODNA25 w Łodzi pomyśleliśmy również o ludziach, którzy od wielu lat cierpią na migrenę. Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu wprowadziliśmy innowacyjną metodę blokowania bólu. Jeśli chcesz żyć bez bólu, to dobrze trafiłeś!
W Klinice WODNA25 spotkasz się ze zrozumieniem, profesjonalizmem i dyskrecją. Jesteśmy kameralną kliniką nastawioną na dobro pacjenta. Twoje zdrowie, komfort i całkowite bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Pacjenci i Lekarze

Często trafiają do nas pacjenci, którzy mówią, że są już zmęczeni nieskutecznymi terapiami. U nas spotykają się z lekarzami z powołania i nareszcie zaczynają wracać do zdrowia. Zespół lekarzy WODNA25 tworzą wysokiej klasy specjaliści z wielu dziedzin medycyny.
Zdrowie naszych Pacjentów, to dla nas największa nagroda i potwierdzenie, że stworzyliśmy dobrą Klinikę. Pomaganie Ludziom to nasze powołanie!

www.wodna25.com

Nasze Specjalizacje

Z nami możesz pozbyć się między innymi bólu głowy, chrapania, chorych migdałków, czy nawet zmarszczek. Skorygować chirurgicznie kształt nosa, uszu, czy ust, a w zakresie medycyny estetycznej skorzystać z najnowocześniejszych zabiegów upiększających i odmładzających.
Klinika WODNA25 przyciąga ludzi z całego kraju i zagranicy. Dzieli się również swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi przedstawicielami świata medycznego, których misją i powołaniem jest stawanie na straży życia i zdrowia każdego człowieka.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po Klinice WODNA25

Wyłącz MIGRENĘ ze swojego życia
i umów się na konsultację lub na zabieg botoksem

 

Sprawdź jak dojedziesz do Kliniki WODNA25 w Łodzi

Klinika WODNA25
Leczenie Migreny i Chrapania
Chirurgia Laryngologiczna
Chirurgia Plastyczna Twarzy
Medycyna Estetyczna
Lekarze Specjaliści

ul. Wodna 25, 90-024 Łódź
tel. +48 42 207 65 27
tel. +48 600 832 394

Współrzędne dla GPS
N 51° 45′ 51.25″
E 19° 28′ 32.1608″